Kontakt

Hovedkontor

 



 

E-mail
lmc@logimatic.dk

Telefon
+45 9634 7000
 




 

Adresse
Sofiendalsvej 5B
9200 Aalborg SV

 

 


Værløse afdeling

 

 

Asien afdeling

 

E-mail
lmc@logimatic.dk

Telefon
+45 9634 7000

Adresse
Kirke Værløsevej 20 B
3500 Værløse
 


 

E-mail
sertica@logimatic.com

Telefon
+65 6274 1007

Adresse
Frontech Centre
15 Jalan Kilang Barat
Singapore 159357


Ledelsen

 

Troels Severinsen Adm. direktør ​Mobil: +45 40 28 59 43 e-mail: troels.severinsen@logimatic.dkTroels Severinsen
Adm. direktør
​Mobil: +45 40 28 59 43
e-mail: troels.severinsen@logimatic.dk

 

 


Karsten Bangshaab Adm. direktør Mobil: +45 20 29 53 11 e-mail: karsten.bangshaab@logimatic.dkKarsten Bangshaab
Adm. direktør
Mobil: +45 20 29 53 11
e-mail: karsten.bangshaab@logimatic.dk

 


 

Lars Francke Riisberg Adm. direktør ​Mobil: +45 21 65 90 85 e-mail: lars.riisberg@logimatic.dkLars Francke Riisberg
Adm. direktør
​Mobil: +45 21 65 90 85
e-mail: lars.riisberg@logimatic.dk


 

 

Automation - maritim og industriel
 

Troels Severinsen Adm. direktør ​Mobil: +45 40 28 59 43 e-mail: troels.severinsen@logimatic.dkTroels Severinsen
Adm. direktør
​Mobil: +45 40 28 59 43
e-mail: troels.severinsen@logimatic.dk

 

 


Per Ghodt Direktør Mobil: +45 40 79 55 88 e-mail: per.ghodt@logimatic.dkPer Ghodt
Direktør
Mobil: +45 40 79 55 88
e-mail: per.ghodt@logimatic.dk


 

 

Hans Jacob Møller Projektchef, Energianlæg ​Mobil: +45 20 75 02 22 e-mail: hans.jacob.moller@logimatic.dkHans Jacob Møller
Projektchef, Energianlæg
​Mobil: +45 20 75 02 22
e-mail: hans.jacob.moller@logimatic.dk

 

 

 

Software: lager- og logistikstyring, Logia

 

Karsten Bangshaab Adm. direktør Mobil: +45 20 29 53 11 e-mail: karsten.bangshaab@logimatic.dkKarsten Bangshaab
Adm. direktør
Mobil: +45 20 29 53 11
e-mail: karsten.bangshaab@logimatic.dk


 


Ole Tougaard Teknisk direktør ​Mobil: +45 20 29 56 11 e-mail: ole.tougaard@logimatic.dkOle Tougaard
Teknisk direktør
​Mobil: +45 20 29 56 11
e-mail: ole.tougaard@logimatic.dk





Niels Have Salgschef ​Mobil: +45 40 68 58 88 e-mail: niels.have@logimatic.dkNiels Have
Salgschef
​Mobil: +45 40 68 58 88
e-mail: niels.have@logimatic.dk


 

 

Ulrik Gavlshøj Petersen Business Development Manager ​Mobil: +45 20 75 02 17 e-mail: ulrik.petersen@logimatic.dkUlrik Gavlshøj Petersen
Business Development Manager
​Mobil: +45 20 75 02 17
e-mail: ulrik.petersen@logimatic.dk

 

 

 

Software: Sertica, FotoDok, Renomatic
 

Lars Francke Riisberg Adm. direktør ​Mobil: +45 21 65 90 85 e-mail: lars.riisberg@logimatic.dkLars Francke Riisberg
Adm. direktør
​Mobil: +45 21 65 90 85
e-mail: lars.riisberg@logimatic.dk

 


 

Michael Paarup Vicedirektør ​Mobil: +45 29 26 49 35 e-mail: michael.paarup@logimatic.dkMichael Paarup
Vicedirektør
​Mobil: +45 29 26 49 35
e-mail: michael.paarup@logimatic.dk

 


 

Hans Chr. Jensen Salgschef ​Mobil: +45 24 45 34 38 e-mail: hans.jensen@logimatic.dkHans Chr. Jensen
Salgschef
​Mobil: +45 24 45 34 38
e-mail: hans.jensen@logimatic.dk

 

 

 

Find vej til Logimatic

Hovedkontor



Værløse afdeling



Asien afdeling - Sertica

Til toppen